Kérjen ajánlatot!
Hívjon minket!
Használt autó
Készlet ajánlatok

Téged keresünk, ha szereted az autókat és az embereket, bírod a pozitív stresszt, tanulni szeretnél és a teljesítményed alapján várod el az elismerést. A SAKURA csoportnál nagyon alacsony a fluktuáció, stabil munkahelyre számíthatsz. A tanulást, fejlődést támogatjuk, sőt elvárjuk. Ha nem találsz olyan nyitott pozíciót most itt nálunk ami érdekel, ha gondolod akkor is küldd el önéletrajzod, ha lehet idegen nyelven is. Várjuk jelentkezésedet!

Recepciós - Bécsi úti Hibrid Központ

Főbb feladatok:

A klasszikus recepciós munkafeladatok mellett – bejövő, kimenő hívások, e-mailek fogadása, kezelése, chat felület kezelése, belföldi és külföldi ügyfelek üdvözlése, segítségnyújtás, bejövő, kimenő posta ügyintézése, számítunk Rád abban is, hogy a cég háziasszonya leszel és segíted az értékesítők munkáját.

A napi ügyfélkezelés mellet egyre nagyobb hangsúly van az online téren, ezért számítógép felhasználói ismeretek és megfelelő gyakorlati tapasztalat elvárt, illetve előnyt jelent.

Az álláshoz tartozó egyéb elvárások:

Középfokú végzettség, jó kommunikációs és probléma megoldó képesség, angol nyelvtudás szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Irodavezetői vagy recepciós munkakörben eltöltött idő

Amit kínálunk:

Jó munkakörülmények, hibrid autók, professzionális csapat!

Ha érdekel a pozíció, jelentkezz!

Technikus- autószerelő

Technikus és autóvillamossági szerelő munkatársat keresünk!

Elvárás:

Autó-, autóvillamossági szerelő, gépésztechnikus képesítés és gyakorlat

Bérezés:

Megállapodás szerint.

Toyota és Lexus ismeretek.

Érdeklődés

A csillaggal jelölt mezőket kérjük, feltétlen töltse ki!

Hozzájárulok, hogy a Toyota Sakura Kft. és a Toyota Central Europe Sp z.o.o. számomra a Toyota termékekről és szolgáltatásokról tájékoztatókat és ajánlatokat küldjön.